PAYLAŞARAK ÇOĞALIYOR, SEVGİYLE BÜYÜYORUZ!®

Nagisa, İran’da doğdu, Medya İletişimi’nin yanı sıra Pedagoji ve Psikoloji’den mezun olduğu Almanya’da büyüdü.

Uzun yıllar Sinema ve Reklam sektöründe çalıştıktan sonra çocuklarla pedagojik çalışmalarını ilerletti, medya prodüksiyon atölyeleri düzenledi ve kitlesel medyanın çocuklar üzerindeki etkileri üzerine eğitim verdi.

Deniz ve doğaya olan tutkusu kendini İspanya’ya bulmasını sağladı. Manevi uğraşlar ve Meditasyona yöneldikçe, alternatif iyileştirme teknikleri ve terapileri konusundaki heyecanı daha da güçlendi.

Aromaterapi, Bach Çiçekleri Terapisi ve Schüssler Tuzları başlıklarını da içeren ‘Osteopathy of Cranio-Sacral and Theory of BioStructure’den mezun oldu. İspanya’da bulunduğu süre içinde çocuklarla; tiyatro, dans ve müzik gibi sanat teknikleri aracılığıyla terapötik beden çalışmalarına devam etti.

Maneviyat, terapi ve sanatı bir araya getirmenin verdiği motivasyon ile Nagisa; Sofia Machta tarafından geliştirilen; Ruh ve Çakraları iyileştirmek üzere Ses ve Hareketi kullanan bir teknik olan “Reajuste Vital”  (Yaşamsal Dengeleme) Müzik ve Dans Terapisi mezuniyetini aldı.

Meksika ve Peru’ya yaptığı yolculuklarla zenginleşen manevi arayışı sonrasında, hayat onu köklerini aramaya yönlendirdi ve eski İran’ın gizemine Sema’nın gücü aracılığıyla ulaşmasını sağladı. Nagisa’yı Türkiye’ye getiren, semaya olan sevgisi ve oryantal müzik oldu. Üç senedir Türkiye’de yaşamakta olan Nagisa, sunduğu iyileştirme tekniklerini; bireysel Cranio-Sacral seansları, Müzik ve Dans ile grup atölyeleri, eğitimler ve iyileşme inzivaları aracılığıyla paylaşıyor. Gezgin bir ruh olan Nagisa; ruh eşleri, dansçılar ve yürüdüğü ruhani yolda onunla kesişmek isteyen herkesle karşılaşmak üzere, Almanya, İspanya, Bulgaristan ve Kıbrıs’ta da sema dönmeye ve çalışmaya devam ediyor.